WI-FI PŘIPOJENÍ

Nabízíme Vám připojení domácnosti nebo firmy bezdrátovým pojítkem k internetu. Spojení je realizováno mikrovlnným přenosem v pásmu 2,4 GHz a 5 GHz a 10 GHz a 24 GHz. Pomocí tohoto připojení budete spojeni se světem Internetu 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, 365 dní v roce a to bez telefonních poplatků a blokování své telefonní linky.

Můžete si zvolit vhodnou rychlost připojení s neomezeným datovým limitem. Začínáme od 3 Mbps až po desítky Mbps s garancí rychlostí a to vše bez agregace!

DŮLEŽITÉ

Platba za internetové připojení
Platba se provádí vždy za aktuální měsíc a to od 5 dne do 25 dne v daném měsíci.
Číslo účtu: 2405158163/0800 – Česká spořitelna
Identifikace plateb je na základě popisu platby, kde je vždy napsáno jméno a příjmení zákazníka.

Home/OneDrive

OneDrive


ikonka skydriveJedno místo pro všechno, co v životě potřebujete

Jednoduché ukládání a sdílení fotek, videí, dokumentů a dalších souborů – zadarmo, všude a na všech zařízeních. Při registraci získáte navíc 15 GB úložiště. Svoje oblíbené fotky a videa budete mít v bezpečí, dokonce i když se něco stane s vaším zařízením. Když aktivujete zálohování fotek z fotoaparátu a automatické ukládání fotek, získáte 3 GB místa navíc. Budete si je moci kdykoli prohlížet na libovolném zařízení.

Jedno místo pro všechny vaše dokumenty

OneDrive funguje s aplikacemi Office, takže můžete snadno vytvářet, upravovat a sdílet své dokumenty.

Když si dokumenty uložíte na OneDrive, dostanete se k nim na libovolném zařízení.

Jedno místo pro všechno, co sdílíte

Sdílejte soubory nebo celé složky, jako třeba fotoalba, bez použití příloh. Stačí jenom poslat e-mail s odkazem na to, co chcete sdílet, a všechno ostatní na vašem OneDrivu zůstane přístupné jenom vám.

Zde je odkaz na registraci, kde dostanete dárek +0,5 GB  ode mne.

https://onedrive.live.com/?invref=1079abc52c854779&invsrc=90

 

Nejdravější je nakonec Microsoft. Už teď měl nejvýhodnější cenu za 1 TB, nyní limit zrušil úplně. Co je až paradoxní, že v ceně máte i předplatné k Office 365, tedy možnost nainstalovat a využívat nejnovější verze Wordu, Excelu atd. Ještě v březnu levný Google teď vedle Microsoftu vypadá jako drahý příbuzný.

Microsoft zrušil limity pro všechna předplatná Office365, tedy pro firemní i soukromé. Platí i pro základní variantu Office 365 pro jednotlivce, která stojí 1699,- Kč ročně, nebo 169,- Kč při měsíční fakturaci. Neomezený Onedrive je k tomu jako „bonus zdarma“, ale zájemci o OneDrive na to mohou pohlížet naopak, k neomezenému OneDrivu získají jako bonus zdarma Office.

Co nejznámější konkurence? Google disk v kapacitě 1 TB vyjde na 9,99 $, přičemž cenu nelze snížit roční úhradou a je navíc bez daně. Rok vás tak v součtu vyjde na cca 2600 Kč. Za vyšší kapacity si Google účtuje adekvátní příplatky, 30 TB tak vyjde téměř na osm tisíc ročně. Nedávno zlevněný Dropbox pak vychází ještě o něco dráž, konkrétně na 9,99 € včetně daně.

 

Translate »